Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
 

Reklama w publikacjach

Reklamując się w naszych publikacjach możesz dotrzeć do tysięcy odbiorców: przed wydarzeniem, w czasie jego trwania oraz na długo po jego zakończeniu!

Wypromuj się zamieszczając reklamę w wydawnictwie branżowym typu NEWS - gwarantuje dotarcie w formie drukowanej na kilka tygodni przed targami do tysięcy potencjalnych klientów zaintersowanych branżą zapraszając ich na wydarzenie, informując o nowościach.

Zareklamuj się w KATALOGU, a dotrzesz do szerokiego grona odbiorców przed, w czasie targów oraz po ich zakończeniu. Katalog publikujemy w wersji drukowanej oraz elektronicznej on line. Stanowi on cenne źródło informacji o ofercie wystawców danej branży jeszcze przez wiele miesięcy po zakończeniu targów.

Czy wiesz, że większość zwiedzających rozpoczyna wizytę na targach od przestudiowania VADEMECUM DLA ZWIEDZAJĄCYCH? Wydanie to zawiera plan ekspozycji, program targów oraz nowości, drukujemy je w tysiącach egzemplarzy. Folder jest bezpłatnie dostępny w kasach, biurach organizatora oraz wybranych punktach na targowej ekspozycji.

Zamów reklamę na okładce lub w środku wydania, to pomoże ci wyróżnić się i skierować zwiedzającego wprost na Twoje stoisko. Zamieść logo firmy na planie stoisk - jeszcze bardziej ułatwisz Twojemu gościowi dotarcie do miejsca, gdzie dokładnie jesteś.

Zachęcając do reklamy w powyższych wydawnictwach pragniemy podkreślić, iż są to jedyne przez nas firmowane publikacje. Rozpoznają je Państwo z łatwością dzięki umieszczonemu na okładce logotypowi z nazwą Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Zapraszamy do kontaktu:

Napisz email Jan Krzymiński
tel. +48 61 869 2437
e-mail: jan.krzyminskiat mtp.pl
000045.png
[ Wstecz ]

podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.