Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
 

Reklama w publikacjach

Reklamując się w naszych publikacjach możesz dotrzeć do tysięcy odbiorców: przed targami, w czasie ich trwania oraz na długo po ich zakończeniu!

Wypromuj się jeszcze przed targami zamawiając reklamę w wydawnictwie typu NEWS - gwarantuje dotarcie na kilka tygodni przed targami do tysięcy potencjalnych klientów - profesjonalistów, gdyż wysyłamy je w formie drukowanej i elektronicznej do aktywnych firm z danej branży promując targi, informując o nowościach w branży, zachęcając do przyjazdu właśnie na to wydarzenie.

Zareklamuj się w KATALOGU, a dotrzesz do szerokiego grona odbiorców przed, w czasie targów oraz po ich zakończeniu. KATALOG publikujemy w wersji drukowanej oraz elektronicznej on line. Stanowi on cenne źródło informacji o ofercie wystawców danej branży jeszcze przez wiele miesięcy po zakończeniu targów.

Czy wiesz, że większość zwiedzających rozpoczyna wizytę na targach od przestudiowania VADEMECUM DLA ZWIEDZAJĄCYCH? Wydanie to zawiera plan ekspozycji, program targów oraz nowości, drukujemy je w tysiącach egzemplarzy i rozdajemy przy wejściu zwiedzającym. Folder jest również bezpłatnie dostępny w kasach, biurach organizatora targów oraz wybranych punktach na targowej ekspozycji.

Zamów reklamę na okładce lub w środku wydania, to pomoże ci wyróżnić się i skierować zwiedzającego wprost na Twoje stoisko. Zamieść logo firmy na planie stoisk - jeszcze bardziej ułatwisz Twojemu gościowi dotarcie do miejsca, gdzie dokładnie jesteś. 

Zachęcając do reklamy w powyższych wydawnictwach pragniemy podkreślić, iż są to jedyne przez nas firmowane publikacje. Rozpoznają je Państwo z łatwością dzięki umieszczonemu na okładce logotypowi z nazwą Międzynarodowe Targi Poznańskie. 

Zapraszamy do kontaktu:

  Napisz email Jan Krzymiński
tel. +48 61 869 2437
e-mail: jan.krzyminskiat mtp.pl
000045.png
[ Wstecz ]

podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.